Сумка шоппер – must have сучасної дівчини

Останнім часом сумки шоппери стали невід'ємною частиною нашого гардероба. Вони є не тільки елементом образу, але й способом самовираження та навіть висловом своєї позиції. Дуже часто можна побачити моделі з різними написами на кшталт "go vegan", "make love not war" тощо.

Чому ж цей товар здобув таку популярність? І що потрібно дізнатися перед тим, як купити сумку шоппер?

Шоппер – це велика модель сумки, що нагадує пакет. Зазвичай він має одне велике відділення та кілька маленьких кишеньок для дрібниць.

Сумки шоппери стали популярні з тих пір, як людство почало прагнути до еко-споживання. Раніше вони використовувалися, як альтернатива поліетиленовим пакетам, але з часом, завдяки своїй зручності, перетворилися на частину повсякденних образів.

Переваги:

 • - Місткість. На відміну від повсякденних клатчів, у шоппер можна покласти пляшку води, книги й продукти, які ви купили по дорозі додому з роботи.

 • - Практичність. Сам по собі він дуже легкий. Його можна носити як на плечі, так і в руці. А ще він невибагливий у пранні.

 • - Простота й лаконічність.

 • - Універсальність. Правильно підібраний шоппер здатний доповнити будь-який образ, незалежно від стилю.

Сумки шоппери виготовляють із різних матеріалів. Найпопулярнішими з них є текстиль та шкіра (як штучна, так і натуральна). Така різноманітність дозволяє комбінувати шоппери не тільки з casual луками, але навіть робити їх частиною вечірніх образів.

У нашому інтернет-магазині Ромашка ви знайдете великий вибір моделей, які стануть фаворитами вашого гардеробу. Наш каталог містить широкий асортимент моделей, які були виготовлені в Україні.

Ми обіцяємо порадувати вас приємними цінами та швидкою доставкою.

Шоппери - поширені запитання

   Шоппери: який асортимент є у наявності?

В наявності 73 товарних пропозицій за ціною від 594 грн. до 899 грн.

   Шоппери: які найбільш популярні?

   Шоппери: гарячі новинки?